Atbalsti Latvijas Lūgšanu tīkla kalpošanu!

Mēs esam pateicīgi Dievam par katru jūsu ziedojumu, ko saņem Latvijas Lūgšanu tīkls. Mēs ticam, ka ikviens ziedojums, neatkarīgi no ziedotās summas, mums palīdz celt Dieva Valstības darbu caur šo Lūgšanu kalpošanu. Latvijas Lūgšanu tīklam nav regulāru ienākumu, tāpēc mēs esam no sirds pateicīgi ikvienam, kas sēj šajā darbā - paldies par katru eiro!

Mēs vēlamies celt Dieva Valstības darbu caur šo kalpošanu un ticam, ka katra jūsu pienestā daļa mums palīdzēs īstenot Dieva plānus un mērķus, jo Tā Kunga griba ir tā, ka mēs strādājam kopā, jo šis ir kopīgs darbs.

Katru mēnesi Latvijas Lūgšanu tīklam jāapmaksā TV studijas telpu īre, tāpēc lūdzam arī jūs ņemt dalību ar savu ziedojumu, lai varam kopīgi kalpot Dieva darbā.

Jums ir iespēja ziedot trijos veidos:

💱
ar bankas pārskaitījums -
Ziedojumu konts:
Biedrība "Latvijas Lūgšanu tīkls"
LV02HABA0551040795659
Ar norādi: Ziedojums;


izmantojot Paypal kontu -

Ziedo Latvijas Lūgšanu tīkla auto iegādei!

Latvijas Lūgšanu tīkls regulāri rīko dievkalpojumus dažādās Latvijas pilsētās, dažādās kristīgās draudzēs, lai neatkarīgi no konfesionālās piederības, ticīgie kopā vienoti pielūgtu Dievu, lūgtu par atmodu Latvijā un pilsētās, lūgtu par cilvēku vajadzībām, kā arī sludinātu Dieva Vārdu. Latvijas Lūgšanu tīkla dievkalpojumi tiek rīkoti vairāk nekā piecus gadus, tajos kalpo Artūrs Rižeščonoks ar komandu. Tā kā dievkalpojumi notiek dažādās Latvijas pilsētās, mums ir nepieciešams savs transports, lai varētu turpināt organizēt un noturēt dievkalpojumus arī turpmāk. Līdz šim esam izmantojuši savus personīgos un citu kalpošanu transportus, bet lūdzot Dievu, esam sapratuši, ka ilgtermiņā ir vajadzīgs savs kalpošanas transports visai komandai ar 9 vietām.

Lai auto kalpotu ilgtermiņā ir vajadzīgi aptuveni 10 000EUR, lai īstenotu šo mērķi. Ja jums ir vēlēšanās mūs atbalstīt, lūdzam ziedot šim mērķim ar norādi: Ziedojums transportam.

Pateicamies ikvienam par līdzdalību!

PATEICAMIES DIEVAM UN IKVIENAM ZIEDOTĀJAM, MĒS ESAM SAVĀKUŠI VISUS NEPIECIEŠAMOS LĪDZEKĻUS TRANSPORTAM! LAI DIEVS JŪS SVĒTĪ!

0

Pirkumu grozs