LLT vēsture

Latvijas Lūgšanu tīkls neoficiāli tika izveidots 2004. gadā, kad Dievs aicināja un savienoja konkrētus cilvēkus no dažādām draudzēm un kalpošanām ar vienu mērķi, lai lūgtu par Latviju.

Šīs kalpošanas dibinātāji ir Gunta Irbe, Viktors Isajevs, Stuart Burnside, Cheryl Harrison un Sarah Ilsters.2012. gadā Latvijas Lūgšanu tīkla toreizējā valdes sēdē Artūrs Rižeščonokstika ievēlēts par izpilddirektoru, taču jau vairākus gadus viņš kalpo kā Latvijas Lūgšanu tīkla vadītājs.

Artūrs ir nodevies pilna laika kalpošanai. Viņš regulāri sludina dažādās draudzēs par lūgšanu spēku, attiecībām ar Dievu, lūdz par cilvēkiem gan klātienē, gan saņemot lūgšanu vajadzības, kā arī sludinot Latvijas Lūgšanu tīkla rīkotajos dievkalpojumos kuros tiek mācīts Dieva Vārds, kā arī lūgts par cilvēkiem. Šodien Latvijas Lūgšanu tīkls turpina savu darbību ar atjaunotu redzējumu un komandu, lai turpinātu celt Dieva darbu Latvijā.

Foto: Latvijas Lūgšanu tīkla atklāšana un prezentācija 2014.gada 15.februārī. No kreisās puses:Cheryl Harrison, Ieva Redisone, Marika Kozlovska, Sarah Ilsters, Stuart Burnside, Modris Ozolinkēvičs un Artūrs Rižeščonoks.

Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.